BALÍCÍ STROJE

HORBITEK GALAXY (CZ)
Jsem střední výrobce Jsem průmyslový výrobce

HORBITEK GALAXY

Nejlepší ovinovací stroj s pokročilými technologiemi, který lze vybavit nejrůznějším vybavením pro optimální výsledky do každé výroby, včetně šetření ovinovacích fólií.

HORBITEK HORIZON (CZ)
Jsem střední výrobce Jsem průmyslový výrobce

HORBITEK HORIZON

Stroje Horizon jsou zástupci horizontálních ovinovacích strojů. Stroje Horizon je dostupné ve více velikostech a může být upraveno dle požadavků. Stroj je k dispozici samostatně nebo integrovaný do výrobní linky.

HORBITEK ROLLERTECH (CZ)
Jsem střední výrobce Jsem průmyslový výrobce

HORBITEK ROLLERTECH

Tento stroj je vstupním bodem pro ovinování palet. Potřebuje minimální pracovní prostor a zaručuje dokonalý výsledek. Ideální stroj pro rychlé ovinutí palety.

LCR VISION (CZ)
Jsem střední výrobce Jsem průmyslový výrobce

LCR VISION

Tento stroj umožňuje výrobu krabic dle požadovaných rozměrů a parametrů. Využívá role s kartónem, které mohou být potištěny s názvem Vaší firmy. Ušetřete náklady za obalový materiál.

SELCO WNA 6/7/8 (CZ)
Jsem průmyslový výrobce

SELCO WNA 6/7/8

Selco WNA 6/7/8 je řada nářezových systémů s dvěma zcela nezávislými pilovými vozíky a automatizovaným nakládáním, odpovídající požadavkům výrobců nábytku. Selco WNA je inovativní řešení, jedinečné v oboru z hlediska produktivity a flexibility.

PADE VELOX (CZ)
Jsem střední výrobce Jsem průmyslový výrobce

PADE VELOX

Je navržen na portálové konstrukci a obsahuje 2 pracovní stoly pracující nezávisle nebo současně v případě velkých dílců. Každý stůl je vybaven pohyblivými upínkami a stoly. Modulární systém stolů umožňuje snadnou a rychlou aplikaci volitelných upínacích systémů nebo šablon. Ideální pro zpracování složitých dílců v jediném upnutí.

GREDA MITIKA (CZ)
Jsem střední výrobce Jsem průmyslový výrobce

GREDA MITIKA

Mitika V je CNC obráběcí centrum s 5 interpolujícími osami navržené pro vykonávání úkonů frézování a soustružení dílců z masivního dřeva. Stroj Mitika V kromě soustružení umožňuje rychlejší provádění úkonů frézování, tvarování, broušení a vyřezávání dílců, díky výměně nástrojů během obrábění a společnému použití řezací a brusné jednotky. Systém automatického nakládání a vykládání dílců umožňuje činnost stroje Mitika V bez přítomnosti personálu obsluhy.

SVP 145 (CZ)
Jsem malý výrobce Jsem střední výrobce

SVP 145

Vertikální pila SVP 145 je součástí nové generace vertikálních pil vyráběných společností Putsch Meniconi, vyznačující se nejvyšší přesností a největšími rozměry řezu. Technické vlastnosti a vysoké výkony stroje SVP 145 Putsch Meniconi usnadňují úkony nastavování a zvyšují účinnost při řezání materiálu. Stroj SVP 145 Putsch Meniconi může být rovněž vybaven automatickým posuvem nosníku.

SVP 950 (CZ)
Jsem střední výrobce Jsem průmyslový výrobce

SVP 950

Stroj SVP 950 je nejvyšší model v nabídce pil tohoto výrobce, vyznačující se mnohaletým úspěšným působením na trhu, díky vysoké pevnosti, maximální přesnosti a mnoha dalšími funkcemi. K dispozici je široký výběr příslušenství a zařízení pro splnění různých požadavků v oblasti řezání. Stroj SVP 950 vybavený kotoučem o průměru 300 mm v podstatě umožňuje řezání dřevěných dílců vyrobených z dýhy, dřevovláknitých desek, lamelových a lištových desek. Stroj SVP 950 Putsch Meniconi může být rovněž vybaven automatickým posuvem nosníku.