IMPREGNAČNÍ STROJE

SARMAX APACHE 5 (CZ)
Jsem malý výrobce

SARMAX APACHE 5

Sarmax Apache 5 byl navržen pro zákazníky, kteří potřebují impregnovat prvky se stálým tvarem a průřezem jako jsou latě nebo hranoly do výšky max 20 cm. Je vybavena bočními dveřmi, které se zcela otevírají, což umožňuje rychlé a efektivní čištění vnitřních mechanismů. Toto čištění lze provádět díky vysokotlaké pistole připojené k hydraulickému okruhu stroje. Nastavení kartáčů lze provést bez zastavení pracovního cyklu. 

SARMAX APACHE 7 (CZ)
Jsem střední výrobce

SARMAX APACHE 7

Sarmax Apache 7 byl navržen pro zákazníky, kteří potřebují impregnovat prvky se stálým tvarem a průřezem jako jsou latě nebo hranoly do výšky max 32 cm. Stroj je vybaven bočními dveřmi, které se zcela otevírají, což umožňuje rychlé a efektivní čištění vnitřních mechanismů. Toto čištění lze provádět díky vysokotlaké pistole připojené k hydraulickému okruhu stroje. Nastavení kartáčů lze provést bez zastavení pracovního cyklu. 

SARMAX APACHE 9 (CZ)
Jsem průmyslový výrobce

SARMAX APACHE 9

Sarmax Apache 9 byl navržen pro zákazníky, kteří potřebují impregnovat prvky se stálým tvarem a průřezem jako jsou latě nebo hranoly do výšky max 40 cm. Stroj je vybaven bočními dveřmi, které se zcela otevírají, což umožňuje rychlé a efektivní čištění vnitřních mechanismů. Toto čištění lze provádět díky vysokotlaké pistole připojené k hydraulickému okruhu stroje. Nastavení kartáčů lze provést bez zastavení pracovního cyklu.