JSME VAŠI PROFESIONÁLOVÉ V OBLASTI STROJŮ

Jsme na trhu
20 let

V průběhu těchto let jsme se stali lídry v oblasti dodávek technologií pro dřevařský i plastikářský průmysl v České republice a na Slovensku.


Jsme výhradními obchodními zástupci firem Biesse S.p.A, Costa Levigatrici, Greda a Cefla Finishing. V naší široké nabídce máme mnoho dalších strojů a technologií umožňujících požadované řešení a optimalizaci nákladů s důrazem na vysokou kvalitu finálních výrobků.

Společnost poskytuje v celé České a Slovenské republice záruční a pozáruční servis, prodej kompletního sortimentu originálních náhradních dílů a příslušenství. Technickou podporu a servisní zásahy provádí sehraný a odborně vyškolený servisní tým, školený přímo u výrobce zařízení.

V únoru 2018 jsme otevřeli nový showroom s cílem zpřístupnit stávajícím a novým zákazníkům vybrané dřevoobráběcí stoje a technologie, na nichž je možné fyzicky vyzkoušet jednotlivé činnosti a možnosti obrábění nebo zpracování materiálů. Prostory nového showroomu slouží také pro školení obsluhy dřevoobráběcích strojů a CNC programování.

2003

Založení firmy TEKMA, spol. s r.o.

Naše společnost byla založena roku 2003 v Brně.

2005

Stali jsme se výhradním zástupcem firmy Biesse S.p.A

Jsme velmi rádi, že jsme do našeho portfolia dodavatelů získali velkého a silného partnera.

2018

Otevření showroomu

V tomto roce jsme otevřeli náš nový showroom v Brně-Tuřanech. Najdete zde moderní technologie pro výrobu nábytku i zpracování masivního dřeva, povrchové úpravy a odsávacích systémů.

2023

Dvacetileté výročí

Naši zákazníci mluví za nás

DECODOM

Významný Slovenský výrobce a prodejce nábytku

HANAK

Výrobce kuchyní i celých interiérů na míru

RIOKNA

Výrobce oken ze dřeva, plastu a hliníku se 30 letou tradicí

MIAS

Dodavatel a výrobce kancelářského nábytku do známých českých a zahraničních firem

SAPELI

Producent dveří s více jak 75 pobočkami v České republice

Opíráme se o schopné dodavatele