Kili, s.r.o. (CZ)

Kili, s.r.o.

Příběh Kili se začal psát již před 30 lety. Společnost KILI je významnou obchodní firmou. Hlavním zaměřením je prodej materiálů pro výrobu nábytku, vybavování interiérů a realizaci staveb.

Automatizace a manipulace
Dělící pily
CNC obráběcí centra
Společnost
Kili, s.r.o.
Město
Šlapanice
Zaměření
Velkoobchod se dřevem a dřevěnými materiály, včetně poskytování služeb zákazníkům
Web
https://www.kili.cz/
Použité produkty
Dřevo

O společnosti

Společnost KILI je významnou obchodní firmou. Hlavním zaměřením je prodej materiálů pro výrobu nábytku, vybavování interiérů a realizaci staveb. Nabízí široký sortiment zboží i přidružených služeb a neustále upravují a doplňují expozice dodavatelů v obchodních centrech Kili tak, aby nabízely všem zákazníkům aktuální novinky i dlouhodobě nejprodávanější zboží a materiály.

Prostřednictvím deseti obchodních center na jižní Moravě, Vysočině a v jižních Čechách deklarují nadčasovou formu prodeje, doplněnou o podpůrné služby pro výrobce nábytku a interiérů. Společnost KILI se také angažuje v dobročinných projektech:


Za zmínku určitě stojí spolupráce s ParaCENTRUM Fenix, pomoc uprchlíkům z Ukrajiny, dětské dny a mnoho dalšího.Firma se také aktivně zapojila do obnovy po ničivém tornádu na Moravě. Kili věnovalo zasaženým rodinám vouchery na nákup materiálu a také poskytlo kamion se dřevem, který region využil na obnovu zničených objektů.


"Jsme profesionální dodavatel produktů pro výrobu a vybavení interiérů s více než 30letou tradicí. Pro naše zákazníky také provozujeme služby řezání, olepování a obrábění. Aby naši zákazníci byli spokojení, musíme naše služby provádět na té nejvyšší úrovni.

To stejné očekáváme od našich dodavatelů, mezi které patří i TEKMA, která nám v oblasti strojů dává to nejlepší poradenství. V případě potřeby se můžeme obrátit na odborný tým servisních techniků s dotazy, které vznikají při naší rozmanité výrobě."


Josef Franc
Kili, s.r.o. / Vedoucí výroby