Petr Tesař - TESI interier (CZ)

Petr Tesař - TESI interier

Pan Petr Tesař (TESI interier), se již více jak 20 let zabývá zakázkovou výrobou a prodejem nábytku. Jako hlavní část jeho sortimentu tvoří vestavěné skříně, kuchyně a další interiérové prvky, to vše ve vysoké kvalitě, na které si pan Tesař zakládá, to znamená použití kvalitních materiálů, kování a kvality zpracování. 

Automatizace a manipulace
Dělící pily
Vrtací centra
Společnost
Petr Tesař - TESI interier
Město
Čístá
Zaměření
Výroba nábytku
Web
www.kuchyne-tesi.estranky.cz
Použité produkty
Dřevo

O společnosti

Pan Petr Tesař (TESI interier), se již více jak 20 let zabývá zakázkovou výrobou a prodejem nábytku. Jako hlavní část jeho sortimentu tvoří vestavěné skříně, kuchyně a další interiérové prvky, to vše ve vysoké kvalitě, na které si pan Tesař zakládá, to znamená použití kvalitních materiálů, kování a kvality zpracování. Díky tomu se jeho zákazníci vrací a oceňují jeho práci.

Zajímavý je důvod, proč se rozhodl investovat do strojového parku. Zprvopočátku nemohl najít vhodné truhláře, kteří by mu pomohli s výrobou. Proto se pan Tesař rozhodl, že půjde cestou technologií, které mu usnadní práci a veškeré stroje bude obsluhovat sám nebo jeho rodinní příslušníci.

Před 5 lety se pan Tesař rozhodoval, jakou cestou dále pokračovat a kde by mohl dále vyrábět nábytek. Z toho důvodu se jeho výroba přestěhovala do klidné vesnice Olešná v okresu Blansko, kde se díky vlastním a větším prostorům (550 m²) dalo více rozvíjet a kde má velmi pěkně vybavenou truhlárnu.

“Se společností TEKMA již spolupracujeme dlouhodobě, za tu dobu jsme si vytvořili úzký a přátelský vztah, díky kterému máme skvělou podporu pro naše stroje. Technická podpora a servisní tým nám je vždy nápomocen a dokáže nám pomoci i s některými specifickými dotazy, které při naší zakázkové výrobě vznikají. Vážím si přístupu celého kolektivu TEKMA a těším se na další spolupráci“


Petr Tesař
Tesi interier s.r.o. / Jednatel