ŠIROKOPÁSOVÉ BRUSKY

Naše širokopásové brusky dokážou splnit vysoké požadavky našich zákazníků na kvalitu, rychlost a opakovatelnost broušení. Naše portfolio začíná od těch nejmenších modelů se 2 agregáty, přes brusky s možností brousit speciální struktury, až po robotické brusky vhodné pro broušení například kuchyňských dvířek z MDF.

VIET S1 (CZ)
Jsem malý výrobce

VIET S1

S1 je kalibrační bruska kombinující vysoké výkony a kompaktní rozměry při zachování velmi konkurenceschopné ceny. Model S1 vyznačující se maximální spolehlivostí a přesností, vyplývající ze zkušeností získaných při výrobě strojů vyšší kategorie, je ideálním řešením pro menší a středně velké výrobní společnosti. S1 je kalibrační bruska, která může být vybavena až 2 obráběcími jednotkami.


VIET S2 (CZ)
Jsem malý výrobce Jsem střední výrobce

VIET S2

S2 je kalibrační bruska nabízející vyšší výkonnostní úroveň při broušení různých materiálů. Model S2 vyznačující se maximální spolehlivostí a přesností, vyplývající ze zkušeností získaných při výrobě strojů vyšší kategorie, je ideálním řešením pro menší a středně velké výrobní společnosti. S2 je kalibrační bruska, která může být vybavena až 3 obráběcími jednotkami, zajišťující vysokou kvalitu koncové úpravy v kompletním produktovém portfoliu a jedinečnou flexibilitu obrábění.


VIET S211 (CZ)
Jsem malý výrobce

VIET S211

S211 je kompaktní ,výkonný stroj pro kalibraci a broušení ve vlastní kategorii, ideální pro menší, řemeslné dílny. Model S211 splňuje všechny požadavky z hlediska  kalibrace a broušení.


VIET OPERA 5 (CZ)
Jsem střední výrobce

VIET OPERA 5

Opera 5 je širokopásová bruska určená pro uspokojení požadavků středně velkých a velkých výrobních společností vyžadujících všestrannost a vyspělou technologií. Obsáhlá řada pracovních jednotek, může být různě kombinována do max. počtu 4 pracovních jednotek uvnitř stroje, zajišťující kvalitní povrchovou úpravu jakéhokoliv typu dílců, značně převyšující běžné tržní standardy.

COSTA MODEL K (CZ)
Jsem střední výrobce Jsem průmyslový výrobce

COSTA MODEL K

COSTA řady K je centrum pro kalibraci dílců splňující požadavky středně velkých a velkých výrobních společností vyžadujících všestrannost a vyspělou technologií. Obsáhlá řada pracovních jednotek, může být různě kombinována do max. počtu 6 pracovních jednotek uvnitř stroje, zajišťující kvalitní povrchovou úpravu jakéhokoliv typu dílců, značně převyšující běžné tržní standardy.

VIET OPERA 7 (CZ)
Jsem průmyslový výrobce

VIET OPERA 7

Opera 7 je širokopásová bruska určená pro velkovýrobce, umožňující provádění pracovních úkonů pomocí vysoce produktivních automatických výrobních systémů zajišťujících konstantní výkony v oblasti kvality. Obsáhlá řada pracovních jednotek, může být různě kombinována do max. počtu 6 pracovních jednotek na stroji, zajišťující kvalitní povrchovou úpravu jakéhokoliv typu dílců, značně převyšující běžné tržní standardy.

COSTA MODEL S (CZ)
Jsem střední výrobce Jsem průmyslový výrobce

COSTA MODEL S

Řada strojů S může být používána pro broušení deskových panelů nebo masivního dřeva. Nestárnoucí design a možnost použití sestav jako jsou brusné válce, patky, kombi jednotky, příčný brusný pás nebo hoblovací válec, činí tento model stroje dokonalým pro výrobní závody využívající stroj 2/3 pracovní směny denně.

VIET OPERA R (CZ)
Jsem průmyslový výrobce

VIET OPERA R

Vysoce přesná robotická jednotka nabízí řešení při broušení profilovaných dílců, především kuchyňských dvířek. Může být rovněž používána pro broušení víceúrovňových povrchů a malých vnitřních úhlů. 

Stroj může mít jednu nebo dvě pracovní jednotky s automatickou výměnou brusné hlavy.