Vybavení lakoven

Nabízíme technologie pro lakovny, jako například stříkací stěny nebo kompletní přetlakové kabiny. 

COIMA GROUP - BOX (CZ)
Jsem malý výrobce Jsem střední výrobce

COIMA GROUP - BOX

Tato komora je vyrobená ze samonosných izolačních sendvičových panelů s kryty z předem nalakované galvanizované oceli. Je vhodná pro úkony povrchové úpravy a vytvrzování ve zcela bezprašném prostředí s řízenou teplotou. Může obsahovat suché nebo mokré kabiny nebo brusné stolice či kabiny, přetlakové jednotky a systém ohřívání horkou vodou nebo na vyžádání ohříváním pomocí (plynových nebo olejových) vzduchových nádob.e).COIMA GROUP - CVA (CZ)
Jsem malý výrobce Jsem střední výrobce

COIMA GROUP - CVA

Kabina, která je kompletně vyrobena z ohýbaných galvanizovaných ocelových panelů, umožňuje odsávání a oddělování pigmentů a výparů od stříkaných nátěrových hmot se syntetickými, organickými rozpouštědly a rozpouštědly na vodní bázi. Filtrace pigmentů nátěrových hmot je zajišťována vodní clonou, stékající po předem nalakované galvanizované kovové stěně (první stupeň, hrubá filtrace), separátorem kapek a filtrem ze syntetických vláken (druhý stupeň, jemná filtrace), uloženými ve snadno vyjímatelných zásuvkách.


COIMA GROUP - CVS (CZ)
Jsem malý výrobce Jsem střední výrobce

COIMA GROUP - CVS

Kabina, která je kompletně vyrobena z ohýbaných galvanizovaných ocelových panelů, umožňuje odsávání a oddělování pigmentů a výparů od stříkaných nátěrových hmot se syntetickými, organickými rozpouštědly a rozpouštědly na vodní bázi. Filtrace pigmentů nátěrových hmot je zajišťována odsávací stěnou z vlnité lepenky (první stupeň, hrubá filtrace) a filtrem ze syntetických vláken uloženým ve snadno vyjímatelných zásuvkách (druhý stupeň, jemná filtrace).