MOBILNÍ A CENTRÁLNÍ ODSÁVÁNÍ

SALVAMAC TROLLEY BAG (CZ)
Jsem malý výrobce

SALVAMAC TROLLEY BAG

Mobilní odsavače série „Trolley Bag“ jsou ideální pro menší společnosti a pro společnosti s omezeným prostorem pro výrobu. Zabírají kompaktní prostor a jsou vhodné pro malé a střední aplikace. Mají vozík, takže jsou mobilní a snadno se pohybují, extrémně pohodlné a snadno se s nimi manipuluje, pro vnitřní i dočasné použití. Během pár sekund lze vyměnit pytle se speciálním upínáním.

ADAMÍK MODELY FT (CZ)
Jsem malý výrobce Jsem střední výrobce

ADAMÍK MODELY FT

Odsavače řady FT jsou určeny pro široké spektrum strojů ale i menší odsávání celé dílny. Tato řada odsavačů je vybavena novou generaci ventilátorů. Ventilátory jsou navrženy především s ohledem na nízkou spotřebu elektrického proudu a nízkou hladinu hluku.

COIMA MODELY F (CZ)
Jsem malý výrobce Jsem střední výrobce

COIMA MODELY F

Díky kompaktnímu designu, vysoké účinnosti a malými rozměry je řada FI vhodná pro použití v jakémkoliv prostředí, rovněž uvnitř výrobních závodů a je ideální pro odsávání různých typů hoblin a prachu. Je zabudována v kovových lakovaných panelech a je vybavena systémem automatického čištění.

COIMA MINISILO (CZ)
Jsem střední výrobce Jsem průmyslový výrobce

COIMA MINISILO

Zapouzdřené silo-filtr s konstrukcí a krytem vyrobenými ze silných galvanizovaných ocelových panelů, pro venkovní instalaci. Ideální pro filtraci a uskladnění středně velkých-jemných částic, vybaveno systémem elektromechanického čištění protřepáváním.