VELKOPLOŠNÉ PILY

Zde naleznete stále populárnější velkoplošné pily. Naše nabídka je určena jak pro ty, kteří teprve začínají s nářezovými centry, ale i pro ty, kteří hledají komplexní řešení pro průmyslovou výrobu. Zákazníci si uvědomují, že nářezová centra jsou bezpečnější, rychlejší, přesnější, pohodlnější a také jednodušší z pohledu tvorby nářezových plánů. U těch největších modelů je potom možné řezat ve dvou rovinách, mít rotační stůl nebo samoobslužného robota.

SELCO WN2 (CZ)
Jsem malý výrobce

SELCO WN2

Selco WN 2 je nářezová pila určená pro menší podniky, které si přejí zvýšit produktivitu a kvalitu obrábění přechodem z konvenčních, manuálně ovládaných strojů na opravdové řezací technologie vyznačující se spolehlivostí a snadným použitím při zachování nízkých nákladů.

SELCO SK4 (CZ)
Jsem malý výrobce Jsem střední výrobce

SELCO SK4

SELCO SK 4 je řada nářezových pil schopná uspokojit potřeby malých a středních výrobců. Vyznačuje se snadným použitím, pokročilými technickými řešeními a bohatou standardní výbavou. Selco SK 4 se stává etalonem v této kategorii strojů.

NANXING NPC330 (CZ)
Jsem malý výrobce Jsem střední výrobce

NANXING NPC330

Nářezové centrum NPC330 poskytuje komfort při řezání velkoplošných desek různých materiálů. Tato pila má kompaktní délku řezu 3300mm, je vybavena motorem o výkonu 15 kW a softwarem pro optimalizaci nářezových plánů. Nářezové centra jsou šetrná vůči poškrábání materiálu díky vzduchovým stolům.


NANXING NPC380 (CZ)
Jsem malý výrobce Jsem střední výrobce

NANXING NPC380

Nářezové centrum NPC380 poskytuje komfort při řezání velkoplošných desek různých materiálů. Tato pila má oblíbenou délku řezu 3800mm, je vybavena motorem o výkonu 15 kW a softwarem pro optimalizaci nářezových plánů. Nářezové centra jsou šetrná vůči poškrábání materiálu díky vzduchovým stolům.


SELCO WN6 (CZ)
Jsem střední výrobce

SELCO WN6

SELCO WN 6 je výsledkem projektu vyvinutého pomocí nejmodernějších technologií a použitím revolučních technických řešení umožňujících zvýšení výnosů a celkové kvality obrábění. SELCO WN 6 je řada nářezových pil s jedním, výrazně výkonným pilovým vozíkem, navržená a vyrobená pro koncové zákazníky se středně sériovou výrobou.

SELCO WN7 (CZ)
Jsem průmyslový výrobce

SELCO WN7

Selco WN 7 představuje nejvyšší řadu nářezových pil s jedním, výrazně výkonným pilovým vozíkem. Poskytuje vysoké výkony při kratších pracovních časech, za účelem splnění požadavků středně velkých a velkých výrobců nábytku.

SELCO WNA 6/7/8 (CZ)
Jsem průmyslový výrobce

SELCO WNA 6/7/8

Selco WNA 6/7/8 je řada nářezových systémů s dvěma zcela nezávislými pilovými vozíky a automatizovaným nakládáním, odpovídající požadavkům výrobců nábytku. Selco WNA je inovativní řešení, jedinečné v oboru z hlediska produktivity a flexibility.