VELKOPLOŠNÉ PILY

Zde naleznete stále populárnější velkoplošné pily. Naše nabídka je určena jak pro ty, kteří teprve začínají s nářezovými centry, ale i pro ty, kteří hledají komplexní řešení pro průmyslovou výrobu. Zákazníci si uvědomují, že nářezová centra jsou bezpečnější, rychlejší, přesnější, pohodlnější a také jednodušší z pohledu tvorby nářezových plánů. U těch největších modelů je potom možné řezat ve dvou rovinách, mít rotační stůl nebo samoobslužného robota.

SELCO WN2 (CZ)
Jsem malý výrobce

SELCO WN2

Selco WN 2 je nářezová pila určená pro menší podniky, které si přejí zvýšit produktivitu a kvalitu obrábění přechodem z konvenčních, manuálně ovládaných strojů na opravdové řezací technologie vyznačující se spolehlivostí a snadným použitím při zachování nízkých nákladů.

SELCO SK4 (CZ)
Jsem malý výrobce Jsem střední výrobce

SELCO SK4

SELCO SK 4 je řada nářezových pil schopná uspokojit potřeby malých a středních výrobců. Vyznačuje se snadným použitím, pokročilými technickými řešeními a bohatou standardní výbavou. Selco SK 4 se stává etalonem v této kategorii strojů.

SELCO WN6 (CZ)
Jsem střední výrobce

SELCO WN6

SELCO WN 6 je výsledkem projektu vyvinutého pomocí nejmodernějších technologií a použitím revolučních technických řešení umožňujících zvýšení výnosů a celkové kvality obrábění. SELCO WN 6 je řada nářezových pil s jedním, výrazně výkonným pilovým vozíkem, navržená a vyrobená pro koncové zákazníky se středně sériovou výrobou.

SELCO WN7 (CZ)
Jsem průmyslový výrobce

SELCO WN7

Selco WN 7 představuje nejvyšší řadu nářezových pil s jedním, výrazně výkonným pilovým vozíkem. Poskytuje vysoké výkony při kratších pracovních časech, za účelem splnění požadavků středně velkých a velkých výrobců nábytku.

SELCO WNA 6/7/8 (CZ)
Jsem průmyslový výrobce

SELCO WNA 6/7/8

Selco WNA 6/7/8 je řada nářezových systémů s dvěma zcela nezávislými pilovými vozíky a automatizovaným nakládáním, odpovídající požadavkům výrobců nábytku. Selco WNA je inovativní řešení, jedinečné v oboru z hlediska produktivity a flexibility.