OPTIMALIZAČNÍ PILY

Optimalizační pily jsou stále oblíbenějšími stroji. Je to z důvodu zvyšujících se cen surových materiálů a tím pádem i výtěžnosti materiálu. V nabídce je spoustu modelů, které splňují vysoké nároky našich zákazníků.

SALVAMAC CLASSIC 40/50/60 (CZ)
Jsem malý výrobce

SALVAMAC CLASSIC 40/50/60

Klasické pily pro příčné řezy jsou navrženy a vyrobeny pro optimalizaci dřeva. Konstrukce je kompletně vyrobena z tvrdé oceli, vyznačuje se silnou tloušťkou a vysokou pevností. Je pevná, kompaktní a stabilní. Vyznačuje se velmi snadným použitím: jednoduše zvolte doraz a stiskněte dvě tlačítka pro řezání. Obsluha nemusí vykonávat žádné speciální úkony nastavování nebo seřizování. Je jednoduchá, snadno použitelná a flexibilní.

SALVADOR SUPERPUSH 200/250 (CZ)
Jsem malý výrobce Jsem střední výrobce

SALVADOR SUPERPUSH 200/250

Superpush je ideální automatické řezací centrum: jednoduché, kompletní, přesné a produktivní. Umožňuje značné zvýšení produktivity, snižuje vytížení obsluhy na minimum a zvyšuje výtěžnost materiálu. Je velmi jednoduché a flexibilní vzhledem k tomu, že nejsou vyžadovány jakékoliv zvláštní úkony seřizování nebo manipulace. Stačí položit dřevený materiál na podávací dopravník a stroj Superpush se okamžitě postará o zbytek.

SALVADOR SUPERCUT 100 (CZ)
Jsem malý výrobce Jsem střední výrobce

SALVADOR SUPERCUT 100

Supercut 100 je revoluční stroj z hlediska poměru maximální hodnoty získané za peníze. Jedinečný systém podávání prostřednictvím ozubeného řemenu s pásem zajišťujícím maximální přilnavost zpracovávaného materiálu. Přítlačný systém je tvořen řadou velkoprůměrových koleček s automatickým řízením tlaku. Vertikální posuv válečků umístěných před a za kotoučem je přímo zajišťován elektronickými a pneumatickými komponenty.

SALVADOR SUPERCUT 300 (CZ)
Jsem střední výrobce

SALVADOR SUPERCUT 300

Supercut 300 je vysokorychlostní optimalizační pila umožňující výrazné zlepšení produkčního systému výrobních společností. Skutečné rychlý: exkluzivní systém duálního podávání dílců kombinovaný s ultra rychlou řezací jednotkou činí stroj Supercut 300 jedinečným. Mimořádně odolný a spolehlivý: pevnost, robustnost a použití materiálů a komponentů snižujících opotřebení spotřebního materiálu na minimum přispívají výraznému omezení úkonů údržby.

SALVADOR SUPERCUT 500 (CZ)
Jsem průmyslový výrobce

SALVADOR SUPERCUT 500

Supercut 500 je vysokorychlostní optimalizační pila umožňující dosahování maximální produktivity při zachování nejvyšší spolehlivosti. Super-Fast: exkluzivní systém duálního podávání dílců umožňující dosahování vysokých hodnot zrychlení a rychlosti při zachování nejvyšší spolehlivosti. Rychlost řezání tohoto inovativního systému je tak vysoká, že je téměř nepostřehnutelná lidským okem.

SALVADOR ANGLE 600 (CZ)
Jsem průmyslový výrobce

SALVADOR ANGLE 600

Superangle 600 je ideální řezací centrum pro úhlově optimalizované zkracování. Stroj Superangle 600 díky přímé technologické evoluci tradičních metod řezání umožňuje zvýšení produktivity, zaručení maximální přesnost a upnutí. Rychlý a přesný: otočný stůl je připevněn na inovativní vysoce přesné mechanické konstrukci zaručující přesnost úhlového nastavení a je přímo poháněn vysokovýkonným elektronickým motorem rovněž při brzdění.