CNC pro výrobu oken, dveří, sedacího a stolového nábytku

Tyto obráběcí centra jsou určena mimo jiné i pro stavebně truhlářské výrobky, sedací a stolový nábytek.

ROVER A (CZ)
Jsem malý výrobce Jsem střední výrobce

ROVER A

Rover A je nové CNC obráběcí centrum nabízející vysoké výkony a flexibilitu. Je určeno pro zákazníky investující do výrobku umožňující rychlé a ekonomické obrábění jakéhokoli typu dílce.


Systém s asistentem polohování napovídá obsluze polohu, na které má být umístěn díl, přepravníky a kolejnice za účelem vyloučení případných kolizí s nástrojem. A EPS (Electronic Positioning System) umožňuje automatickou rekonfiguraci kompletní upínací oblasti v době kratší než 30 sekund.

ROVER B (CZ)
Jsem střední výrobce Jsem průmyslový výrobce

ROVER B

Rover B je obráběcí centrum určené pro profesionální řemeslníky a průmyslové používání. Jeho konfigurace a výkony zaručují vysokou kvalitu koncového obrobení a spolehlivost za všech provozních podmínek.

WINLINE (CZ)
Jsem střední výrobce Jsem průmyslový výrobce

WINLINE

WinLine je nové multifunkční CNC obráběcí centrum Biesse pro výrobu oken a dveří, určené pro řemeslníky a menší výrobní společnosti zaměřené na zvýšení výroby a pro středně velké a velké společnosti vyrábějící menší výrobní dávky nestandardních rozměrů nebo předělávky. Systém umožňuje velmi jednoduchou výrobu standardních a speciálních dveří a oken, v průběhu které personál obsluhy provádí jiné pracovní úkony. Stroj zabírá velmi malou plochu a zajišťuje autonomní a velmi přesné nakládání, vykládání a umísťování dílců.

STEMAS EASY - JAMB (CZ)
Jsem střední výrobce Jsem průmyslový výrobce

STEMAS EASY - JAMB

Easy - jamb je základní model pro obrábění dveřních zárubní.

Pokosy 45° nebo 90°, vrtání pro kolíky, frézovací operace,...

Ruční nakládání a vykládání.

STEMAS PERFECT-DOOR (CZ)
Jsem střední výrobce Jsem průmyslový výrobce

STEMAS PERFECT-DOOR

Perfect-door je základní model pro obrábění dveří.

Tento průběžný stroj dokáže kompletně obrobit dveřní panely. Jeho složení je dle potřeb klienta, stejně tak i přídavné dopravníky pro tento stroj.

GREDA MITIKA (CZ)
Jsem střední výrobce Jsem průmyslový výrobce

GREDA MITIKA

Mitika V je CNC obráběcí centrum s 5 interpolujícími osami navržené pro vykonávání úkonů frézování a soustružení dílců z masivního dřeva. Stroj Mitika V kromě soustružení umožňuje rychlejší provádění úkonů frézování, tvarování, broušení a vyřezávání dílců, díky výměně nástrojů během obrábění a společnému použití řezací a brusné jednotky. Systém automatického nakládání a vykládání dílců umožňuje činnost stroje Mitika V bez přítomnosti personálu obsluhy.

ROVER C (CZ)
Jsem průmyslový výrobce

ROVER C

Rover C je nové obráběcí centrum určené pro výrobce nábytku, schodišť, dveřních a okenních dílců jakéhokoliv tvaru, velikosti a tloušťky. Je určeno pro těžký provoz, vyžadující použití velkých nástrojů a agregátů.

PADE VELOX (CZ)
Jsem střední výrobce Jsem průmyslový výrobce

PADE VELOX

Je navržen na portálové konstrukci a obsahuje 2 pracovní stoly pracující nezávisle nebo současně v případě velkých dílců. Každý stůl je vybaven pohyblivými upínkami a stoly. Modulární systém stolů umožňuje snadnou a rychlou aplikaci volitelných upínacích systémů nebo šablon. Ideální pro zpracování složitých dílců v jediném upnutí.