LAKOVACÍ LINKY PRO VSTŘIKOVANÉ PLASTY

CEFLA MITO (CZ)
Jsem malý výrobce Jsem střední výrobce

CEFLA MITO

MITO je oscilační stříkací stroj, vhodný pro nanášení jakéhokoliv typu nátěrových hmot na vodní bázi nebo na bázi rozpouštědel a lepidel. Je ideálním řešením pro menší a středně velké výrobní společnosti vyžadující flexibilitu a produktivitu společně s nákladově efektivním provozem.


CEFLA iGIOTTO APP (CZ)
Jsem průmyslový výrobce

CEFLA iGIOTTO APP

Maximální flexibilita a dokonalost pro stříkání 3D objektů. iGiottoApp je robotický systém kombinující nejlepší technologie pro povrchovou úpravu s vynikajícími výkony 6-osého antropomorfních robotů. iGiottoApp nabízí všestrannost vyžadovanou v dnešní době na trhu.


CEFLA OMNIDRY (CZ)
Jsem střední výrobce Jsem průmyslový výrobce

CEFLA OMNIDRY

Omnidry, nejmodernější model v oblasti designu vertikálních pecí, nabízí revoluční schopnosti z hlediska automatického řízení výšky dílce při současném zachování všech výjimečných vlastností standardní vertikální pece Cefla. Provádí všechny tři stupně (vytěkací, vytvrzovací a chladící) rovněž pro nátěrové hmoty vyžadující delší vytvrzovací časy v minimálním zastavěném prostoru.


CEFLA UV-R (CZ)
Jsem střední výrobce Jsem průmyslový výrobce

CEFLA UV-R

UV-R je UV vytvrzovací pec kombinující všechny součásti procesu v jediném modulu: dopravník, UV jednotka a ovládací panel. Tato pec je inovativním řešením typu plug & play pro vytvrzování UV laků. Jedná se o kompaktní, všestranný a účinný stroj, snadno zapojitelný do komplexních linek pro povrchovou úpravu. K dispozici jsou různé konfigurace pro uspokojení jakýchkoliv požadavků v oblasti vytvrzování.