OBRÁBĚCÍ CENTRA 3,4, 5 OS

Velmi populární řada CNC obráběcích center, která si získala celosvětové renomé v kvalitě zpracování. V naší nabídce nejdete široké portfolio obráběcích center, které budou vyhovovat Vašim potřebám. U všech těchto strojů je možná široká konfigurace – například rozměrové provedení stroje, počet os (3, 4 nebo 5), volba bezpečnostních prvků, vrtací hlavy apod.

ROVER AS 1532 (CZ)
Jsem malý výrobce Jsem střední výrobce

ROVER AS 1532

Rover AS 15 je novým modelem CNC obráběcího centra, který nabízí špičkový výkon a flexibilitu. Je navržen pro zákazníky, kteří chtějí investovat do produktu, který dokáže zpracovat široké portfolio výrobků a to rychle a ekonomicky. 

ROVER A (CZ)
Jsem malý výrobce Jsem střední výrobce

ROVER A

Rover A je nové CNC obráběcí centrum nabízející vysoké výkony a flexibilitu. Je určeno pro zákazníky investující do výrobku umožňující rychlé a ekonomické obrábění jakéhokoli typu dílce.


Systém s asistentem polohování napovídá obsluze polohu, na které má být umístěn díl, přepravníky a kolejnice za účelem vyloučení případných kolizí s nástrojem. A EPS (Electronic Positioning System) umožňuje automatickou rekonfiguraci kompletní upínací oblasti v době kratší než 30 sekund.

ROVER B (CZ)
Jsem střední výrobce Jsem průmyslový výrobce

ROVER B

Rover B je obráběcí centrum určené pro profesionální řemeslníky a průmyslové používání. Jeho konfigurace a výkony zaručují vysokou kvalitu koncového obrobení a spolehlivost za všech provozních podmínek.

ROVER C (CZ)
Jsem průmyslový výrobce

ROVER C

Rover C je nové obráběcí centrum určené pro výrobce nábytku, schodišť, dveřních a okenních dílců jakéhokoliv tvaru, velikosti a tloušťky. Je určeno pro těžký provoz, vyžadující použití velkých nástrojů a agregátů.

PADE VELOX (CZ)
Jsem střední výrobce Jsem průmyslový výrobce

PADE VELOX

Je navržen na portálové konstrukci a obsahuje 2 pracovní stoly pracující nezávisle nebo současně v případě velkých dílců. Každý stůl je vybaven pohyblivými upínkami a stoly. Modulární systém stolů umožňuje snadnou a rychlou aplikaci volitelných upínacích systémů nebo šablon. Ideální pro zpracování složitých dílců v jediném upnutí.