Vrtací a frézovací CNC centra 

Tyto centra jsou velmi oblíbené pro jejich flexibilitu a rychlost. V nabídce je hned několik modelových variant, podle potřeby výroby.

NANXING ND510 (CZ)
Jsem malý výrobce

NANXING ND510

Nanxing ND510 je kompaktní vrtací centrum, které umožňuje vrtání otvorů ze všech šesti stran. Stroj je vybaven horní a spodní vrtací hlavou, frézovacím elektrovřetenem a také drážkovací pilkou. Vrtací centrum je vybaveno automatickou detekcí velikosti panelu a tím snižuje chybovost způsobenou obsluhou.

EKO 2.1. (CZ)
Jsem malý výrobce Jsem střední výrobce

EKO 2.1

Brema Eko 2.1 je nová kompaktní a všestranná vertikální CNC vrtačka, která na minimálním prostoru umožňuje obrábění dílců s odlišnou tloušťkou a rozměry. Jedná se ideální řešení pro výrobu „just in time“, pro řemeslníky, menší výrobce a speciální výrobu v případě větších výrobců.

NANXING NCB612 (CZ)
Jsem malý výrobce

NANXING NCB612

Nanxing NCB612 je kompaktní vrtací centrum, které umožňuje vrtání otvorů ze všech šesti stran. Vrtací hlava a hlavní vřeteno stroje o výkonu 3,5 kW jsou umístěny v horní části stroje a rovněž druhá vrtací hlava a hlavní vřeteno o výkonu 3,5kW na spodní části provozní jednotky stroje. Vrtací centrum je vybaveno automatickou detekcí velikosti panelu a tím snižuje chybovost způsobenou obsluhou.

NANXING NCB612DXS (CZ)
Jsem střední výrobce

NANXING NCB612DXS

Nanxing NCB612DXS je pokročilý vrtací stroj, který umožňuje vrtání otvorů na všech 6 stranách. První vrtací hlava a hlavní vřeteno o výkonu 3,5kW jsou umístěny v horní části provozní jednotky stroje. Druhá vrtací hlava a hlavní vřeteno s výkonem 3,5 kW na spodní části provozní jednotky stroje. Přehledné uspořádání vrtáků umožňuje současně zrcadlové obrábění. Stroj je také vybaven pilou, která umožňuje řezy v osách X/Y na horní straně dílce.

EKO 2.2. (CZ)
Jsem střední výrobce

EKO 2.2

Brema Eko 2.2 je kompaktní a všestranná vertikální CNC vrtačka, která umožňuje obrábění dílců s odlišnou tloušťkou a rozměry. Jedná se o ideální řešení pro výrobu „just in time“ a rovněž pro provádění složitých pracovních úkonu pomocí elektrovřetena. U tohoto modelu je také možné stroj vybavit zarážením kolíků, zpětným dopravníkem, nebo propojení s robotickým systémem.

SKIPPER 100 (CZ)
Jsem průmyslový výrobce

SKIPPER 100

Skipper 100 je inovativní CNC obráběcí centrum pro zpracování dílců s různými formáty v reálném čase. Tento stroj je dokonalým řešením pro nestandardní velkovýrobu s vysokými nároky na přizpůsobení požadavkům ze strany zákazníka, dále pro výrobu malých šarží pro třetí strany a pro zákazníky vyžadující flexibilní výrobu "just in time".

SKIPPER 130 (CZ)
Jsem průmyslový výrobce

SKIPPER 130

Skipper 130 je CNC obráběcí centrum umožňující zpracování dílců se zcela odlišnými formáty bez přerušování obráběcího procesu. Tento stroj je dokonalým řešením pro nestandardní velkovýrobu, pro výrobu malých šarží pro třetí strany a pro zákazníky vyžadující flexibilní výrobu "just in time".

VEKTOR 15 (CZ)
Jsem průmyslový výrobce

VEKTOR 15

Řada BREMA VEKTOR je nejvyšší řada vertikálních vyvrtávacích a nastřelovacích strojů, které zvládnou náročné výrobní požadavky. Průlomové technologie pro vrtání, frézování, řezání a narážení kolíků na panely různých velikostí, bez nutnosti speciálního nastavení.

OMAL INSERT 900/1300 (CZ)
Jsem malý výrobce

OMAL INSERT 900/1300

Stroj má 1300 mm pracovní pole rozdělené do dvou 650 mm oblastí s až 4 nezávislými oblastmi a kyvadlovým zpracováním. Jedná se o stroje kompletně řízený počítačem s velmi přívětivým rozhraním z uživatelského hlediska. Široká nabídka volitelné výbavy, kterou lze dovybavit základní model za účelem splnění různých výrobních požadavků včetně čelního vrtání, vrtání závěsů, vrtání šikmých otvorů pro vruty, drážkování, horizontální a vertikální frézování atd.