PÁSOVÉ PILY

Tyto pásové pily jsou určené pro optimalizaci dřeva ze surových fošen či desek.

MZ PROJECT CS1000 (CZ)
Jsem malý výrobce Jsem střední výrobce

MZ PROJECT CS1000

Jedná se o velmi flexibilní stroj s vysokou řeznou kapacitou a šířkou až 1000 mm, vhodný pro zpracování jakéhokoliv typu dřeva. Na vyžádání je stroj možné vybavit různou volitelnou výbavou.

MZ PROJECT LS 2/4/5/6 000 (CZ)
Jsem střední výrobce

MZ PROJECT LS 2/4/5/6 000

Pila na panely vyráběná společností MZ Project je navržena především pro podélné řezání masivních dřevěných desek, kde je primárním požadavkem optimalizace a úspora materiálu. Tato pila, dostupná pro délky řezu 2 až 6 metrů, kromě masivního dřeva umožňuje řezání všech typů dřevěných dílců a dílců vyrobených z jiných materiálů jako jsou plasty a hliník.

MZ PROJECT CNC BASIC (CZ)
Jsem malý výrobce Jsem střední výrobce

MZ PROJECT CNC BASIC

Model MZ CNC Basic je obzvláště vhodný pro řezání neopracovaných desek z masivního dřeva s nepravidelným tvarem a vadami materiálu. Stroj je naprogramován pomocí dxf souboru a používá se pro výrobu židlí, stolů, násad, dveřních a okenních rámů a mnoha dalších výrobků.

MZ PROJECT CNC HOPPER (CZ)
Jsem průmyslový výrobce

MZ PROJECT CNC HOPPER

Model MZ CNC Hopper je obzvláště vhodný pro řezání laminovaných dřevěných dílců a jiných druhů dřeva nebo dílců s pravidelným tvarem a bez vad materiálu, MDF desek a vícevrstvých dřevotřískových desek. Stroj je naprogramován pomocí dxf souboru a používá se pro výrobu židlí, stolů, násad, dveřních a okenních rámů, postelí, nábytkových soustav a mnoha dalších výrobků.