Nestingové CNC obráběcí centra

V této kategorii nejdete čím dál více populární nestingová obráběcí centra. Jejich výhody jsou jasné, možná konfigurace s nakládacím a vykládacím stolem, takže výroba může být velmi efektivní bez nutnosti velkého počtu zaměstnanců, dále možnost obrábět profilované dílce včetně jejich frézování a vrtání. Stroj po instalaci přísavek také může sloužit jako klasické obráběcí centrum.

ROVER K FT (CZ)
Jsem malý výrobce

ROVER K FT

Rover K FT je nové numericky řízené obráběcí centrum s portálovou konstrukcí – nejkompaktnější na trhu – určené pro obrábění dílců vyrobených z dřeva a jeho derivátů. Jedná se o ideální řešení pro řemeslníky, menší a středně velké výrobce vyžadující flexibilitu a snadné použití v omezeném prostoru.

ROVER A FT (CZ)
Jsem střední výrobce

ROVER A FT

Rover A FT je nové základní obráběcí centrum pro provádění úkonů nesting, určené pro řemeslníky a menší výrobní společnosti, nabízející technologie nejvyšší řady strojů za konkurenceschopnou cenu.a snadné použití v omezeném prostoru.

ROVER B FT (CZ)
Jsem střední výrobce Jsem průmyslový výrobce

ROVER B FT

Rover B FT je nové portálové CNC obráběcí centrum s pracovním stolem FT nejen pro provádění úkonů nesting na dílcích, dvířkách, nábytkových komponentech a sedačkových rámech, ale rovněž na plexiglasových, plastových, kompozitních (alucobond), hliníkových a akrylových materiálech.


.

ROVER C FT (CZ)
Jsem průmyslový výrobce

ROVER C FT

Rover C FT je nové samostatně stojící obráběcí centrum, navržené nejen pro provádění úkonů nesting, ale rovněž pro zpracování silných dílců, smíšených a komplexních úkonů obrábění a pro obrábění hliníku nebo jiných technických materiálů.

Nezávislá osa Y umožňuje výměnu nástrojů v průběhu činnosti stroje s použitím největšího možného počtu nástrojů dostupných v zásobníku. Podnos na vertikálním řetězovém zásobníku umožňuje rychlou výměnu nástrojů.