Válcové nanášečky laků

Společnost Cefla má ve své nabídce také válcové nanášečky laků, které se mohou využívat například při výrobě parket nebo nábytku.

CEFLA SMARTPARQUET (CZ)
Jsem střední výrobce Jsem průmyslový výrobce

CEFLA SMARTPARQUET

Smartparquet je modulární řešení pro koncovou úpravu parketových desek, ideální pro aplikací přírodních olejů, UV olejů a nátěrových hmot, uretanových olejů, tradičních vosků, mořidel a barviv. Je dostupný ve dvou konfiguracích, 300 a 600 mm. Mimořádně flexibilní a modulární z hlediska pracovního cyklu, dokonalý pro středně velký a malý objem výroby, s možností instalace v úzkých prostorech.


CEFLA SMARTEDGE (CZ)
Jsem střední výrobce Jsem průmyslový výrobce

CEFLA SMARTEDGE

Smartedge je kompletní řešení pro povrchovou úpravu a broušení rovných a tvarovaných hran dílců. Jedná se o alternativu k ručnímu hromadnému nanášení nátěrových hmot se značnými výhodami v oblasti úspory nákladů a kvality nanášení. Nátěrové hmoty mohou být nanášeny konvenčním vertikálním válcem, patentovaným měkkým vertikálním válcem, který se automaticky přizpůsobuje tvaru hrany bez nutnosti použití šablony nebo patentovanou technologií vakuového vstřikování.


CEFLA SMARTCOATER EVO (CZ)
Jsem střední výrobce Jsem průmyslový výrobce

CEFLA SMARTCOATER EVO

Smartcoater Evo je válcová nanášečka určená pro válcové nanášení nátěrových hmot na dílce a plochá nábytková dvířka. K dispozici je široký výběr konfigurací: s pevnou nebo samostatně vyrovnávající se plovoucí hlavou a automatickým seřizováním v podélném a příčném směru, což je vhodné pro zpracování nedokonale kalibrovaných dílců. Sestava nanášecích a dávkovacích válečků může být osazena různými typy čistících lišt, za účelem umožnění použití různých typů nátěrových hmot.