CNC OBRÁBĚCÍ CENTRA 3, 4, 5 OS

ROVER PLAST A FT (CZ)
Jsem střední výrobce

ROVER PLAST A FT

Rover Plast A FT je CNC obráběcí centrum, které se díky specifickým inovacím v oblasti zpracování technologických materiálů osvědčilo mimořádnou spolehlivostí a konkurenceschopnosti.

ROVER PLAST B FT (CZ)
Jsem průmyslový výrobce

ROVER PLAST B FT

Rover Plast B FT je nové portálové CNC obráběcí centrum s pracovním stolem FT pro provádění úkonů nesting na plastových a kompozitních materiálech. Rover Plast B FT je ideální řešení pro obrábění materiálů s proměnlivým formátem, rozměry, tloušťkou, složením a strukturou. Pracovní stůl zaručující maximální zachycení a spolehlivost při upínání dílců určených k obrábění.

ROVER PLAST K FT (CZ)
Jsem malý výrobce

ROVER PLAST K FT

Rover K FT je nové numericky řízené obráběcí centrum s portálovou konstrukcí - nejkompaktnější na trhu - určené k obrábění dílců vyrobených z plastů a jeho derivátů. Jedná se o ideální řešení pro menší a středně velké výrobce vyžadující flexibilitu a snadné použití v omezeném prostoru.

BIESSE MATERIA CL (CZ)
Jsem střední výrobce Jsem průmyslový výrobce

BIESSE MATERIA CL

Materia CL je řada všestranných, kompaktních, 5-osých obráběcích center navržených pro uspokojení širokého spektra potřeb vysokorychlostního obrábění z hlediska pokročilých a kompozitních materiálů a speciálních nebo vrstvených pryskyřic pro formy, obrábění za tepla tvarovaných prvků, neobvykle tvarovaných trojrozměrných prvků a komponentů pro letecký, lodní a automobilový průmysl.

BIESSE MATERIA LD (CZ)
Jsem průmyslový výrobce

BIESSE MATERIA LD

Model Materia LD je mimořádně všestranné 5-osé portálové obráběcí centrum s posuvným příčníkem, navržené pro uspokojení širokého spektra potřeb vysokorychlostního obrábění v oblasti ořezávání plastových a kompozitních materiálů, vysokorychlostního frézování pryskyřicových nebo hliníkových modelů a prototypových forem. Tento model se doporučuje především pro automobilový, kosmický a lodní průmysl, motorsport a výrobu forem.