Olepovací stroje

Říká se, že olepovací stroje jsou nejsložitější zařízení v celém procesu, čehož jsme si samozřejmě vědomi. V naší nabídce naleznete olepovací stroje pro nejmenší dílny až po největší provozy. Často kladenou otázkou je, jaký typ lepidla je nejlepší. Na tuto otázku se nedá komplexně odpovědět, protože každý typ má své pro a proti. 

AKRON 1100 (CZ)
Jsem malý výrobce

AKRON 1100

Akron 1100 je řada jednostranných automatických olepovaček, určená pro řemeslníky a výrobní společnosti vyžadující jednoduchost, výrobu na míru a flexibilní řešení v kompaktních prostorech.

JADE 200 (CZ)
Jsem malý výrobce

JADE 200

Jade 200 je řada jednostranných automatických olepovaček, určená pro řemeslníky a výrobní společnosti vyžadující jednoduchost, výrobu na míru a flexibilní řešení v kompaktních prostorech. K dispozici jsou různé konfigurace stroje, za účelem splnění jakýchkoliv výrobních požadavků.

JADE 300 (CZ)
Jsem malý výrobce Jsem střední výrobce

JADE 300

Jade 300 je řada jednostranných automatických olepovaček určená pro řemeslníky, kteří chtějí navýšit a automatizovat vlastní výrobu nebo pro průmyslová oddělení zabývající se výrobou na míru. K dispozici jsou různé konfigurace stroje, za účelem splnění jakýchkoliv výrobních požadavků.

AKRON 1300 (CZ)
Jsem malý výrobce Jsem střední výrobce

AKRON 1300

Akron 1300 je řada jednostranných automatických olepovaček, určená pro řemeslníky a výrobní společnosti vyžadující jednoduchost, výrobu na míru a flexibilní řešení v kompaktních prostorech. K dispozici jsou různé konfigurace stroje, za účelem splnění jakýchkoliv výrobních požadavků.

AKRON 1400 (CZ)
Jsem střední výrobce

AKRON 1400

Akron 1400 je řada jednostranných olepovaček, pro aplikaci hran v rolích nebo v pásech. Kompaktní obráběcí jednotky navržené pro zjednodušení úkonů seřizování jsou dostupné v konfiguracích dle specifických výrobních požadavků.

STREAM A  (CZ)
Jsem střední výrobce

STREAM A

Stream A je nová řada automatických jednostranných olepovaček určených pro řemeslníky a menší výrobní společnosti, které si přejí zvýšit výrobní kapacitu. Umožňuje uživatelům zpracovávat velké množství práce. Uceleně se přizpůsobuje jakýmkoliv obráběcím požadavkům díky širokým možnostem konfigurace. Přes 2,5 miliardy možných konfigurací pro splnění jakýchkoliv obráběcích požadavků.

STREAM B (CZ)
Jsem průmyslový výrobce

STREAM B

Stream B je jednostranná olepovačka splňující požadavky velkovýrobců z hlediska vysoké produktivity. Možnost třísměnného provozu, 7 dní v týdnu, a nekonečný počet možností pro přizpůsobení produktů na základě výrobních požadavků.


STREAM B MDS (CZ)
Jsem průmyslový výrobce

STREAM B MDS

Stream B MDS je jednostranný formátovací a olepovací stroj ideální pro maloobjemové zakázky, splňující požadavky z hlediska celkové flexibility středně velkých a velkých výrobních společností. Může být zabudován do automatických výrobních linek, za účelem zaručení zvýšení produktivity, pravoúhlosti a hotových výrobků různých tvarů a velikostí. Je navržen s ohledem na kompaktní rozměry, snížení nákladů a následků a umožňuje uživatelům snadné a účinné zpracování jednokusových zakázek.


STREAM C (CZ)
Jsem průmyslový výrobce

STREAM C

STREAM C je nejvyšší řada strojů na olepování a formátování panelů, které umožňují provádět operace formátování i olepování hran pomocí jediného systému na příčné i podélné straně panelu. Tyto spolehlivé a vysoce výkonné stroje poskytují vysokou úroveň produktivity.