VERTIKÁLNÍ PILY

SVP 133 (CZ)
Jsem malý výrobce

SVP 133

Vertikální pila SVP 133 je součástí nové generace vertikálních pil vyráběných společností Putsch Meniconi Spa. Tato vertikální pila je dokonalým strojem pro vertikální a horizontální řezání dřevěných dílců a dílců vyrobených z plastových materiálů, dýhy a laminovaných desek. Stroj SVP 133 Putsch Meniconi může být rovněž vybaven automatickým posuvem nosníku.

SVP 145 (CZ)
Jsem malý výrobce Jsem střední výrobce

SVP 145

Vertikální pila SVP 145 je součástí nové generace vertikálních pil vyráběných společností Putsch Meniconi, vyznačující se nejvyšší přesností a největšími rozměry řezu. Technické vlastnosti a vysoké výkony stroje SVP 145 Putsch Meniconi usnadňují úkony nastavování a zvyšují účinnost při řezání materiálu. Stroj SVP 145 Putsch Meniconi může být rovněž vybaven automatickým posuvem nosníku.

SVP 950 (CZ)
Jsem střední výrobce Jsem průmyslový výrobce

SVP 950

Stroj SVP 950 je nejvyšší model v nabídce pil tohoto výrobce, vyznačující se mnohaletým úspěšným působením na trhu, díky vysoké pevnosti, maximální přesnosti a mnoha dalšími funkcemi. K dispozici je široký výběr příslušenství a zařízení pro splnění různých požadavků v oblasti řezání. Stroj SVP 950 vybavený kotoučem o průměru 300 mm v podstatě umožňuje řezání dřevěných dílců vyrobených z dýhy, dřevovláknitých desek, lamelových a lištových desek. Stroj SVP 950 Putsch Meniconi může být rovněž vybaven automatickým posuvem nosníku.