Stříkací automaty

Stříkací automaty jsou vhodné, pokud Vám záleží na kvalitě nástřiku, nižší spotřebě barvy a nebo produktivitě.

CEFLA PERFORMA (CZ)
Jsem střední výrobce Jsem průmyslový výrobce

CEFLA PERFORMA

CEFLA Performa je kompaktní lineární stříkací stroj, určený pro nanášení nátěrových hmot a laků na vodní bázi nebo na bázi rozpouštědel na profily, lišty nebo demontované části okenních rámů se šířkou až 240 / 400 mm. Stroj je vybaven válečkem a dopravním pásem a může mít až 8 stříkacích pistol rozdělených do 2 pracovních okruhů.


CEFLA MITO (CZ)
Jsem malý výrobce Jsem střední výrobce

CEFLA MITO

MITO je oscilační stříkací stroj, vhodný pro nanášení jakéhokoliv typu nátěrových hmot na vodní bázi nebo na bázi rozpouštědel a lepidel. Je ideálním řešením pro menší a středně velké výrobní společnosti vyžadující flexibilitu a produktivitu společně s nákladově efektivním provozem.


CEFLA EASY (CZ)
Jsem střední výrobce

CEFLA EASY

Model Easy je snadno použitelný oscilační stříkací stroj s dvěma rameny vyvinutý za účelem dosažení velmi vysoké kvality povrchové úpravy. Tento stroj je základem komplexních systémů pro splnění požadavků velkoobjemové výroby. Stroj je určen pro středně velké objemy výroby.


CEFLA iBOTIC (CZ)
Jsem průmyslový výrobce

CEFLA iBOTIC

iBotic je vysokokapacitní kartézský stříkací robot zajišťující ultra vysokou kvalitu povrchové úpravy na obou stranách a hranách obráběných dílců, který je díky použití nového systému řízení interpolovaných os nyní ještě flexibilnější. iBotic je specifický díky možnosti provádění simultánní pracovní činnosti.


CEFLA iGIOTTO APP (CZ)
Jsem průmyslový výrobce

CEFLA iGIOTTO APP

Maximální flexibilita a dokonalost pro stříkání 3D objektů. iGiottoApp je robotický systém kombinující nejlepší technologie pro povrchovou úpravu s vynikajícími výkony 6-osého antropomorfních robotů. iGiottoApp nabízí všestrannost vyžadovanou v dnešní době na trhu.