OBRÁBĚCÍ CENTRA 3,4, 5 OS

ROVER AS 1532 (CZ)
Jsem malý výrobce Jsem střední výrobce

ROVER AS 1532

Rover AS 15 je novým modelem CNC obráběcího centra, který nabízí špičkový výkon a flexibilitu. Je navržen pro zákazníky, kteří chtějí investovat do produktu, který dokáže zpracovat široké portfolio výrobků a to rychle a ekonomicky. 

ROVER A (CZ)
Jsem malý výrobce Jsem střední výrobce

ROVER A

Rover A je nové CNC obráběcí centrum nabízející vysoké výkony a flexibilitu. Je určeno pro zákazníky investující do výrobku umožňující rychlé a ekonomické obrábění jakéhokoli typu dílce.


Systém s asistentem polohování napovídá obsluze polohu, na které má být umístěn díl, přepravníky a kolejnice za účelem vyloučení případných kolizí s nástrojem. A EPS (Electronic Positioning System) umožňuje automatickou rekonfiguraci kompletní upínací oblasti v době kratší než 30 sekund.

ROVER B (CZ)
Jsem střední výrobce Jsem průmyslový výrobce

ROVER B

Rover B je obráběcí centrum určené pro profesionální řemeslníky a průmyslové používání. Jeho konfigurace a výkony zaručují vysokou kvalitu koncového obrobení a spolehlivost za všech provozních podmínek.

ROVER C (CZ)
Jsem průmyslový výrobce

ROVER C

Rover C je nové obráběcí centrum určené pro výrobce nábytku, schodišť, dveřních a okenních dílců jakéhokoliv tvaru, velikosti a tloušťky. Je určeno pro těžký provoz, vyžadující použití velkých nástrojů a agregátů.

PADE VELOX (CZ)
Jsem střední výrobce Jsem průmyslový výrobce

PADE VELOX

Je navržen na portálové konstrukci a obsahuje 2 pracovní stoly pracující nezávisle nebo současně v případě velkých dílců. Každý stůl je vybaven pohyblivými upínkami a stoly. Modulární systém stolů umožňuje snadnou a rychlou aplikaci volitelných upínacích systémů nebo šablon. Ideální pro zpracování složitých dílců v jediném upnutí.